The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Microsoft припиняє проект Windows 10 Mobile

Microsoft припиняє проект Windows 10 Mobile

Компанія Microsoft, схоже, остаточно відмовилася від амбіцій із розробки операційної системи для смартфонів.

Керівник проекту Windows 10 Джо Бельфіоре написав у Twitter, що робота над новими функціями мобільної версії цієї операційної системи більше не є завданням фірми.

"Звичайно, ми і далі будемо підтримувати цю платформу... виправляти помилки, оновлювати системи безпеки тощо", "Але створення нових функцій чи обладнання більше не є нашою метою", - додав пан Бельфіоре.

Операційна система Windows 10 Mobile намагалася зацікавити користувачів, дозволивши їм запускати ті ж самі "універсальні програми" і на комп'ютерах, і на телефонах, але ця концепція виявилася невдалою.

За даними дослідницької компанії IDC, в період з квітня по червень операційна система від Windows була встановлена лише на 0,03% нових смартфонів.

"Під управлінням Windows 10 Mobile було досить мало пристроїв, тож вона не була привабливою ані для продавців, ані для операторів", - каже представник IDC Франсіско Джеронімо.

"І з точки зору споживачів, ця операційна система також не зарекомендувала себе так добре, як Android чи iOS".