The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Чем Святослав Вакарчук поразит запорожцев

Чем Святослав Вакарчук поразит запорожцев

16 апреля во Дворце культуры «Днепроспецсталь» состоится одно из главных музыкальных событий весны — концерт Святослава Вакарчука с оркестром.

В концертную программу войдут как популярные песни группы «Океан Ельзи», так и несколько других композиций, которые станут для слушателей неожиданными. Святослав Вакарчук с оркестром продемонстрируют запорожцам и гостям города новый формат звучания любимой музыки. Классическое сопровождение придаст концерту особый шарм, а харизма Святослава не оставит равнодушным никого из слушателей. Кстати, исполнитель будет не только поражать своим вокалом, но и аккомпанировать за роялем. Об этом сообщили в пресс-службе музыканта.

«Більшість своїх пісень я, зазвичай, пишу під рояль і понад 20 років моєї творчості мріяв одного разу заспівати їх на сцені саме так, як вони й були створені. Вже в квітні ця моя мрія здійcниться: проведемо серію концертів у великих містах України у форматі, коли я заспіваю наші пісні, акомпануючи собі за роялем», — сообщает Святослав Вакарчук.

Помогать Святославу будет камерный оркестр, которым дирижирует клавишник и аранжировщик «ОЕ» Милош Элич:

«Нам завжди дуже цікаво пробувати щось нове і ми шукаємо, як зробити це у різні способи. Я навчався диригуванню у музичному училищі, а втілити це на практиці зміг під час записів пісень «Океану Ельзи», які я аранжував. На концертах мій дебют в якості диригента відбувся у проекті «Вночі» 2007 року, потім — в турі з БГ, на концерті Джейн Біркін з оркестром. І нарешті — в такому форматі у нашому всеукраїнському турі, який глядачі зможуть почути та побачити і в Запоріжжі. Цікаво, що в кожному з міст з нами буде грати свій, місцевий оркестр».

Выступление состоится в рамках всеукраинского тура лидера «ОЕ» с камерным оркестром. Он начался 2 апреля в Одессе. Запорожье станет восьмым городом тура, который пройдет в 13-ти городах.

Начало концерта в 19.00.