The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Звезды призывают украинцев проголосовать "не по приколу"

Звезды призывают украинцев проголосовать "не по приколу"

Святослав Вакарчук запустил челендж с призывом к украинцам голосовать «не по приколу»

Лидер группы «Океан Эльзы» Святослав Вакарчук выставил на своей странице в соцсети пост с хэштегом #ГолосуюНепоПриколу.  В котором призвал соотечественников проголосовать на выборах ответственно и серьезно, ведь будущее и выборы Президента — не прикол.

«От і настав час, коли ми з вами маємо виконати наш громадянський обов‘язок: проголосувати на виборах Президента, — пишет Святослав Вакарчук. — Відмовившись від балотування на найвищу посаду в державі, я не відмовляюсь від власної відповідальності за долю країни. Я не збираюсь стояти осторонь. Я не маю права мовчати. Саме тому сьогодні, за декілька днів до відкриття виборчих дільниць, дозвольте поділитись з вами тим, як буду голосувати я.

Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє – це не прикол. Його здобувають відважні, але й відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність – не пусті слова, а омріяна мета, за яку вони віддавали найдорожче. Свобода — не авантюра, вона вимагає відповідальності, а не саркастичної байдужості. Зміни — не випадковість, вони вимагають наполегливості, а не нетерплячості. І нарешті, перемога — це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі.

Вибори Президента України для мене не «прикол». Тисячі наших співвітчизників, в тому числі молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати. Пам’ятаймо про це.

Голосуймо відповідально! Голосуймо не «по приколу»! Не вбиваймо мрію».

К челленджу Святослава Вакарчука присоединились многие украинцы, среди которых есть и звезды культуры.